Jury

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined property: date_sql_handler::$placeholders w date_views_plugin_pager->query() (linia 161 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/date/date_views/includes/date_views_plugin_pager.inc).
  • Notice: Undefined property: date_views_argument_handler_simple::$table_alias w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 239 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).
  • Notice: Undefined index: .field_data_godzina_value w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 240 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).

Nasze Jury to profesjonaliści z branży filmowej - reżyserzy, aktorzy, dyrektorzy festiwali filmowych z całego świata.

Jury Dziecięce to charakterystyczny rys naszego Festiwalu. Oddajemy głos tym, dla których wyświetlane przez nas filmy powstały. Jury Dziecięce ogląda filmy przeznaczone dla młodszej widowni (5-14 lat).

Jury Młodych składa się z licealistów i studentów, którzy już zdążyli związać swoje ścieżki z kinem. Jury Młodych ocenia filmy dla starszej grupy wiekowej (od 14 lat).

Pełne informacje w menu po lewej stronie.