Akredytacje

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined property: date_sql_handler::$placeholders w date_views_plugin_pager->query() (linia 161 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/date/date_views/includes/date_views_plugin_pager.inc).
  • Notice: Undefined property: date_views_argument_handler_simple::$table_alias w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 239 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).
  • Notice: Undefined index: .field_data_godzina_value w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 240 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).

Dla dziennikarzy oraz profesjonalistów z branży filmowej organizatorzy Festiwalu zapewniają bezpłatną akredytację, wstęp na wszystkie seanse i wydarzenia Festiwalu oraz komplet materiałów promocyjnych. UWAGA! ORGANIZATORZY NIE POKRYWAJĄ KOSZTÓW NOCLEGÓW!

Proponujemy skorzystanie – na własny koszt – z doskonałego Hotelu Novotel, położonego w śródmieściu tuż obok Multikina, w którym odbywa się Festiwal. Hotel oferuje specjalne ceny dla gości imprezy. Jeśli chcą Państwo skorzystać z zakwaterowania w tym Hotelu podczas trwania Festiwalu – prosimy o zaznaczenie odpowiednich pól w tabeli formularza (formularz do pobrania poniżej). Państwa rezerwacja zostanie przesłana do Novotelu. Opłata za noclegi regulowana jest przez uczestników bezpośrednio w Hotelu.

Rezerwacja może być anulowana najpóźniej 48 godzin przed planowanym przyjazdem. Ze względów organizacyjnych prosimy o jak najszybsze potwierdzenie udziału i nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia.

Pobierz formularz akredytacji