"Sala samobójców" zwycięzcą plebiscytu publiczności!

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined property: date_sql_handler::$placeholders w date_views_plugin_pager->query() (linia 161 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/date/date_views/includes/date_views_plugin_pager.inc).
  • Notice: Undefined property: date_views_argument_handler_simple::$table_alias w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 239 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).
  • Notice: Undefined index: .field_data_godzina_value w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 240 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).
sala samobojcow ale kino

W tegorocznym plebiscycie publiczności Festiwalu Ale Kino! wygrał polski film „Sala samobójców” w reżyserii Jana Komasy. W plebiscycie biorą udział filmy konkursowe dla młodzieży. Widzowie oceniali łącznie 11 filmów i spośród nich wyłonili zwycięzcę. Uznanie widzów zdobył również obraz „Jak żyć wiecznie”, który znalazł się na drugim miejscu z minimalną różnicą głosów. W całym plebiscycie publiczności widzowie oddali ponad 1600 głosów. Filmy widzowie oceniali w szkolnej skali 1-6 i warto zaznaczyć, że ponad połowa filmów została oceniona „na piątkę”. Cieszymy się, że program konkursowy został tak dobrze oceniony przez młodych widzów.

 

 

Data: 
12.12.2011