Sala Samobójców

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined property: date_sql_handler::$placeholders w date_views_plugin_pager->query() (linia 161 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/date/date_views/includes/date_views_plugin_pager.inc).
  • Notice: Undefined property: date_views_argument_handler_simple::$table_alias w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 239 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).
  • Notice: Undefined index: .field_data_godzina_value w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 240 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).
sala_samobojcow_ale_kino

„Sala samobójców” na Festiwalu Ale Kino! Jedyny seans 4 grudnia, godz. 17.00 Multikino Stary Browar.


Pierwszy polski film tak mocno akcentujący problem wirtualnego życia i czegoś, co Japończycy określają mianem hikikomori, choroby cywilizacyjnej, która młodych ludzi odcina od świata zewnętrznego, społecznego i więzi w szczelnie zamkniętej Sieci. Będzie to jedyna szansa podczas całego festiwalu (Multikino Stary Browar, godz. 17:00), dlatego nie można przegapić tej okazji. Film Jana Komasy bierze udział w konkursie 29. MFFMW Ale Kino!, gdzie zmierzy się z laureatami festiwali filmowych z całego swiata.

Tu znajdziesz więcej informacji o filmie

Link do oficjalnej strony Festiwalu Camerimage

Data: 
02.12.2011