Pokaz "Pociągów pod specjalnym nadzorem" przeniesiony!

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined property: date_sql_handler::$placeholders w date_views_plugin_pager->query() (linia 161 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/date/date_views/includes/date_views_plugin_pager.inc).
  • Notice: Undefined property: date_views_argument_handler_simple::$table_alias w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 239 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).
  • Notice: Undefined index: .field_data_godzina_value w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 240 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).

Z radością informujemy, że ze względu na duże zainteresowanie Publiczności pokaz filmu „Pociągi pod specjalnym nadzorem” oraz spotkanie z Laureatem Platynowych Koziołków Jirim Menzlem, zostają przeniesone z Multikina Stary Browar do większej sali w Multikinie 51 przy ulicy Królowej Jadwigi 51. Aby umożliwić wszystkim przybycie na czas do tego kina, godzina rozpoczęcia wydarzenia zostaje przesunięta z 17.00 na 17.30. Zakupione bilety zachowują ważność.

Informujemy, że pomimo tej zmiany pozostało juz niewiele biletów!

Data: 
24.11.2011