Ostatnie wolne miejsca dla grup zorganizowanych

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined property: date_sql_handler::$placeholders w date_views_plugin_pager->query() (linia 161 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/date/date_views/includes/date_views_plugin_pager.inc).
  • Notice: Undefined property: date_views_argument_handler_simple::$table_alias w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 239 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).
  • Notice: Undefined index: .field_data_godzina_value w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 240 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).
bisclavret ale kino

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW - OSTATNIE WOLNE MIEJSCA DLA GRUP

Do końca listopada można nabyć bilety grupowe w przedsprzedaży, w cenie 8 zł (+ bilet bezpłatny dla opiekuna). Od 1 grudnia bilety grupowe będą w cenie biletów indywidualnych (10 zł). Jednocześnie informujemy, że są jeszcze w sprzedaży karnety do Multikina Stary Browar oraz na popołudniowe i weekendowe seanse w Multikinie 51.

Na seansach przedpołudniowych w większości miejsca są już zarezerwowane. Ostatnie miejsca dla grup zorganizowanych można rezerwować na seansach:


„Lekcje marzeń” 9 grudnia, godz. 12.00

„Starszy brat i inne filmy animowane” 5 i 6 grudnia, godz. 9.30

„Pas startowy” 6 grudnia, godz. 12.00

„Prywatny detektyw i inne filmy animowane” 7 grudnia, godz. 12.00

„Tygrysy i tatuaże” 8 grudnia, godz. 12.00

Data: 
28.11.2011