Martin Strange Hansen – trzeci Oscarowy gość 29. MFFMW Ale Kino!

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined property: date_sql_handler::$placeholders w date_views_plugin_pager->query() (linia 161 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/date/date_views/includes/date_views_plugin_pager.inc).
  • Notice: Undefined property: date_views_argument_handler_simple::$table_alias w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 239 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).
  • Notice: Undefined index: .field_data_godzina_value w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 240 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).

Do grona Oscarowych gości Festiwalu Ale Kino (obok Jiří Menzla i Co Hoedemana) dołączył trzeci twórca, który właśnie potwierdził swój przyjazd - Martin Strange Hansen. Hansen zaprezentuje w Poznaniu w KONKURSIE swój najnowszy film „Tu mieszka Jensen”, który publiczność będzie mogła obejrzeć w piątek, 9 grudnia o godzinie 9.30. To słodko-gorzka komedia o 7-letniej Sophie, która od rodziców dostaje długo oczekiwany prezent: chomika o imieniu Jensen. Niestety wraz z chomikiem, dziewczynka otrzymuje smutną wiadomość o rozwodzie rodziców i wyprowadzce taty.Krótkometrażowy film będzie prezentowany w zestawie „Inwazja z planety Schrump i inne krótkie filmy” (9 grudnia 2011, godz. 9.30).

Martin Strange Hansen (ur. 1971) jest młodym duńskim twórcą, który został nagrodzony w 2003 roku Oscarem za krótkometrażowy obraz „Der er en yndig mand” (2002). Zrealizował filmy: „Feeding Desire” (28 min. film dyplomowy), „The Charming Man” (29 min.), „Come on Baby”, „True Spirit” (89 min.), „Nynne” (serial telewizyjny), „Pinly & Flau” (6 odcinków).

Data: 
29.11.2011