Jiří Menzel na Festiwalu Ale Kino!

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined property: date_sql_handler::$placeholders w date_views_plugin_pager->query() (linia 161 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/date/date_views/includes/date_views_plugin_pager.inc).
  • Notice: Undefined property: date_views_argument_handler_simple::$table_alias w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 239 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).
  • Notice: Undefined index: .field_data_godzina_value w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 240 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).

7 grudnia w ramach Festiwalu Ale Kino! odbyło się na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza spotkanie z Jiřím Menzlem, które poprowadził prof. Marek Hendrykowski.

Czołowy twórca czeskiej nowej fali z właściwym sobie humorem opowiadał o filmie, Hrabalu i sztuce filmowej.

Kolejna okazja na spotkanie z Menzlem już w czwartek. O godzinie 17.30 w Multikinie 51 odbędzie się projekcja jego filmu "Pociągi pod specjalnym nadzorem" połączona z wręczeniem nagrody organizatorów Ale Kino! - Platynowych Koziołków.

Data: 
07.12.2011