Bilety i karnety

Komunikat o błędzie

 • Notice: Undefined property: date_sql_handler::$placeholders w date_views_plugin_pager->query() (linia 161 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/date/date_views/includes/date_views_plugin_pager.inc).
 • Notice: Undefined property: date_views_argument_handler_simple::$table_alias w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 239 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).
 • Notice: Undefined index: .field_data_godzina_value w calendar_plugin_row_node->pre_render() (linia 240 z /websites/www_alekino/public_html/2011/sites/all/modules/calendar/includes/calendar_plugin_row_node.inc).

Wczoraj, w poniedziałek, ruszyła sprzedaż biletów na tegoroczne Ale Kino. W sprzedaży pojawiły się też karnety. Początkowo miały być dostępne tylko na seanse popołudniowe dla młodzieży i starszych widzów w Multikinie Stary Browar, jednak po sygnałach od Widzów zainteresowanych także karnetami na seanse dla dzieci w Multkinie 51 - i przy przychylnej i życzliwej postawie kierownictwa Multikina - postanowiliśmy rozszerzyć zakres ich obowiązywania.

Karnet, oprócz obowiązywania na wszystkie seanse popołudniowe w Multikinie Stary Browar, umożliwi także zakup biletów w specjalnej cenie na pokazy weekendowe w Multikinie 51 oraz (też M51) na seanse w czwartek i piątek o godzinie 17.

 A konkretnie - zakres obowiązywania karnetu powiększa się o następujące pokazy:

 • niedziela 4.12
  Tygrysy i tatuaże - godz. 14
  Patyk się żeni - godz. 16
 • czwartek 8.12, godz. 17
  Magicy
 • piątek 9.12, godz. 17
  Bramkarz Liverpoolu
 • sobota 10.12
  Wielki niedźwiedź - godz. 10
  Patyk się żeni - godz. 12:30
 • niedziela 11.12
  Kot w Paryżu - godz. 10
  Po cichutku - godz. 12:30.

 

Karnety są dostępne w kasach Multikina 51 oraz Multikina Stary Browar, a promocyjna cena biletu z karnetem to zaledwie 2 złote! Przypominamy, że karnety są imienne i umożliwiają zakup jednego biletu na wybrany seans (warto zapoznać się z regulaminem w dziale Bilety).

Do zobaczenia w kinie :)

Data: 
15.11.2011